UKS SP 149 korzysta z grantu w programie

Ola Bednarek i jej Przełomowy 2018

28 sierpnia 2018 zawodniczka naszego klubu Aleksandra Bednarek wraz ze swoją koleżanką Hanną Bakuniak zostały pierwszymi Polkami, które pokonały wpław 34 kilometrowy kanał Catalina. Jako pierwsza, kanał z lądu na wyspę pokonała właśnie Ola, Hania popłynęła jako druga, w odwrotnym kierunku.

Przepłynięcie kanału zajęło Oli 12 godzin  siedem minut i 32 sekundy!!!

OGROMNY WYCZYN, ZA KTÓRY NALEŻĄ SIĘ OGROMNE GRATULACJE 🏆🎊 🎉 🏆

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć i zestawienie relacji z mediów lokalnych i ogólnopolskich oraz filmy z przeprawy. Zapraszamy do oglądania, komentowania i przesyłania naszej niezwykłej zawodniczce pozdrowień i gratulacji – należą się jej jak mało komu 🙂

LINKI DO RELACJI

TVP 3 Łódź

Dzień dobry TVN

Strona projektu „Przełomowy 2018”

Czwórka Polskie Radio

Dziennik Łódzki

Catalina Channel Swimming Federation – relacja i filmy

Strona Politechniki Łódzkiej 

Onet.pl

Filmy z trasy
Film1

Film2

Film3

 

Zostaw komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress